Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

Nowe produkty

609,90 zł

Nowy w ofercie producenta Syma dron posiadający kamerę wysokiej rozdzielczości. Ten model nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

449,90 zł

Jedna z nowości firmy Syma - dron, który można spokojnie polecić jako ten, którego zakup się opłaca. Producent wprowadza model, który posiada kilka nowych funkcji.

238,90 zł

Model wykonany w skali 1:12, posiadający napęd na 2 koła. Świetnie radzi sobie z trudnym terenem: piasek, żwir, niewielkie kamienie.

Ostatnie sztuki w magazynie

Niezwykle wytrzymały Truggy jest doskonałym mini-pojazdem dla najmłodszych użytkowników. Jego niewątpliwą zaletą są duże gumowe koła, co umożliwia wykonywanie skomplikowanych skoków i akrobacji.

Ostatnie sztuki w magazynie
319,90 zł

Godny polecenia, jako jeden z lepszych dronów w stosunku jakość/cena. Jest to odświeżona wersja modelu X5 - lżejsza, szybsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

Nieduży dron renomowanej marki Syma. X13 świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

239,99 zł

Jeden z najlepszych modeli w swojej klasie. Wyposażony w kamerę 2Mpix. Oferuje świetną naukę sterowania quadrocopterami.

Ulepszona wersja ładowarki firmy Panasonic, przeznaczonej do ładowania akumulatorków Eneloop. Nowoczesne rozwiązania elektroniczne zostały wdrożone z myślą o wymagających klientach.

Ostatnie sztuki w magazynie

Jedna lepszych i bardziej cenionych ładowarek do akumulatorków AA i AAA. Posiada wiele przydatnych funkcji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Akumulator wielkości baterii AAA (mniejszy, niż paluszek). Po naładowaniu stanowi zamiennik baterii, co wpływa na oszczędność kosztów zakupu.

Prezentujemy szybki samochód i zwrotny do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:14.

Ostatnie sztuki w magazynie

Prezentujemy szybki samochód do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:10 potrafi rozwijać prędkość ponad 30 km/h.