.

Recent Posts

Na lądzie

W tej kategorii proponujemy produkty, które poruszać się będą głównie na lądzie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, zamieszczone w naszej ofercie towary miewają niezwykłe możliwości. Potrafią bowiem rozwijać ogromne prędkości, wykonywać podniebne ewolucje, czy też dają radę poruszać się w najtrudniejszych warunkach.

Aktywne filtry

169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

Prezentujemy szybki samochód do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:10 potrafi rozwijać prędkość ponad 30 km/h.

Oczekiwanie na dostawę
69,90 zł

Bardzo dobrze odwzorowany model niemieckiego czołgu Tiger w skali 1:72. Potrafi bardzo szybko jeździć, a jego wyposażenie sprawia niezwykłą frajdę podczas jazdy.

Oczekiwanie na dostawę

Prezentujemy szybki samochód i zwrotny do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:14.

Oczekiwanie na dostawę

Niezwykle wytrzymały Truggy jest doskonałym mini-pojazdem dla najmłodszych użytkowników. Jego niewątpliwą zaletą są duże gumowe koła, co umożliwia wykonywanie skomplikowanych skoków i akrobacji.

Oczekiwanie na dostawę

Świetny zdalnie sterowany samochód terenowy firmy Thunder Tiger z napędem na 4 koła. Gotowy do jazdy po wyciągnięciu z pudełka.

Oczekiwanie na dostawę
238,90 zł

Model wykonany w skali 1:12, posiadający napęd na 2 koła. Świetnie radzi sobie z trudnym terenem: piasek, żwir, niewielkie kamienie.

Oczekiwanie na dostawę

Duży i okazały samochód terenowy posiadający zaawansowane podwozia, które pozwala na poruszanie się w trudnym terenie. Innowacyjna konstrukcja zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia oraz przyczepność.

Oczekiwanie na dostawę