Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

Katalog

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem sklepu. Naszą domeną są produkty, które rozwijają zdolności poznawcze oraz zręczność. Ofertę kierujemy nie tylko do ludzi młodych, dla których zwykłe zabawki to za mało.

Wiele produktów oferowanych w naszym sklepie może stać się niezapomnianym prezentem.

Aktywne filtry

Prezentujemy miniaturowego drona znanej i renomowanej na rynku modelarskim firmy Syma.

Model X12S cechuje lekka i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu można go zmieścić w kieszeni i zabrać dosłownie wszędzie.

Dostępny!
169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

Ostatnie sztuki w magazynie
2,50 zł

Bateria AA (paluszek). Cena za 1 sztukę.

Dostępne!

Oferujemy łódź podwodną firmy Thunder Tiger. Zestaw zawiera także kontroler zdalnego sterowania, a sama łódź - mocowanie kamer GoPro.

Ostatnie sztuki w magazynie

Prezentujemy szybki samochód do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:10 potrafi rozwijać prędkość ponad 30 km/h.

239,99 zł

Jeden z najlepszych modeli w swojej klasie. Wyposażony w kamerę 2Mpix. Oferuje świetną naukę sterowania quadrocopterami.

609,90 zł

Nowy w ofercie producenta Syma dron posiadający kamerę wysokiej rozdzielczości. Ten model nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

129,99 zł

Przedstawiamy drona wielkości niecałych 13 cm znanej firmy Syma. Jest to uniwersalny model, który może latać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

2,50 zł

Bateria AA (mniejsza, niż paluszek). Cena za 1 sztukę.

Dostępne!

Prezentujemy szybki samochód i zwrotny do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:14.

Ostatnie sztuki w magazynie

Nieduży dron renomowanej marki Syma. X13 świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Akumulator wielkości baterii AAA (mniejszy, niż paluszek). Po naładowaniu stanowi zamiennik baterii, co wpływa na oszczędność kosztów zakupu.