.

Recent Posts

W powietrzu

Przedstawiamy ofertę produktów latających - od samolotów, poprzez helikoptery, aż po drony. To właśnie drony w postaci quadro-, czy octocopteróww w ostatnich latach stały się najbardziej popularnymi maszynami latającymi. Drugą młodość w ostatnim czasie przeżywają także helikotrey.

W ofercie naszego sklepy w przyszłości pojawią się również niewielkie rakiety.

Aktywne filtry

239,99 zł

Jeden z najlepszych modeli w swojej klasie. Wyposażony w kamerę 2Mpix. Oferuje świetną naukę sterowania quadrocopterami.

Nieduży dron renomowanej marki Syma. X13 świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Oczekiwanie na dostawę
319,90 zł

Godny polecenia, jako jeden z lepszych dronów w stosunku jakość/cena. Jest to odświeżona wersja modelu X5 - lżejsza, szybsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

Prezentujemy odświeżoną wersję drona Syma X54H firmy Syma. Mamy tu do czynienia z modelem, który w porównaniu do swoich mniejszych odpowiedników posiada zdecydowanie więcej zalet.

Oczekiwanie na dostawę
169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

129,99 zł

Przedstawiamy drona wielkości niecałych 13 cm znanej firmy Syma. Jest to uniwersalny model, który może latać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Oczekiwanie na dostawę

Prezentujemy miniaturowego drona znanej i renomowanej na rynku modelarskim firmy Syma.

Model X12S cechuje lekka i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu można go zmieścić w kieszeni i zabrać dosłownie wszędzie.

Oczekiwanie na dostawę
449,90 zł

Jedna z nowości firmy Syma - dron, który można spokojnie polecić jako ten, którego zakup się opłaca. Producent wprowadza model, który posiada kilka nowych funkcji.

609,90 zł

Nowy w ofercie producenta Syma dron posiadający kamerę wysokiej rozdzielczości. Ten model nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Oczekiwanie na dostawę
109,90 zł

Przedstawiamy latającą miniaturę znanego na całym świecie amerykańskiego śmigłowca transportowego Chinook. Zabawa tym modelem to czysta przyjemność oraz nauka podstaw awioniki.

Oczekiwanie na dostawę
649,90 zł

Czwarta generacja miniaturowego drona wyścigowego marki Walkera. Mały, zwinny, szybki ... co więcej potrzeba?

1 499,90 zł

Jeden z najnowszych modeli wyścigowych firmy Walkera. Posiada bogate wyposażenie, które zapewnia świetną naukę dla początkujących i zabawę dla zaawansowanych użytkowników.

Oczekiwanie na dostawę