Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

W powietrzu

Przedstawiamy ofertę produktów latających - od samolotów, poprzez helikoptery, aż po drony. To właśnie drony w postaci quadro-, czy octocopteróww w ostatnich latach stały się najbardziej popularnymi maszynami latającymi. Drugą młodość w ostatnim czasie przeżywają także helikotrey.

W ofercie naszego sklepy w przyszłości pojawią się również niewielkie rakiety.

Aktywne filtry

Prezentujemy miniaturowego drona znanej i renomowanej na rynku modelarskim firmy Syma.

Model X12S cechuje lekka i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu można go zmieścić w kieszeni i zabrać dosłownie wszędzie.

Dostępny!
239,99 zł

Jeden z najlepszych modeli w swojej klasie. Wyposażony w kamerę 2Mpix. Oferuje świetną naukę sterowania quadrocopterami.

109,90 zł

Przedstawiamy latającą miniaturę znanego na całym świecie amerykańskiego śmigłowca transportowego Chinook. Zabawa tym modelem to czysta przyjemność oraz nauka podstaw awioniki.

129,99 zł

Przedstawiamy drona wielkości niecałych 13 cm znanej firmy Syma. Jest to uniwersalny model, który może latać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Nieduży dron renomowanej marki Syma. X13 świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

Ostatnie sztuki w magazynie
319,90 zł

Godny polecenia, jako jeden z lepszych dronów w stosunku jakość/cena. Jest to odświeżona wersja modelu X5 - lżejsza, szybsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

Oczekiwanie na dostawę

Prezentujemy odświeżoną wersję drona Syma X54H firmy Syma. Mamy tu do czynienia z modelem, który w porównaniu do swoich mniejszych odpowiedników posiada zdecydowanie więcej zalet.

Dostępny!
449,90 zł

Jedna z nowości firmy Syma - dron, który można spokojnie polecić jako ten, którego zakup się opłaca. Producent wprowadza model, który posiada kilka nowych funkcji.

609,90 zł

Nowy w ofercie producenta Syma dron posiadający kamerę wysokiej rozdzielczości. Ten model nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

649,90 zł

Czwarta generacja miniaturowego drona wyścigowego marki Walkera. Mały, zwinny, szybki ... co więcej potrzeba?

1 499,90 zł

Jeden z najnowszych modeli wyścigowych firmy Walkera. Posiada bogate wyposażenie, które zapewnia świetną naukę dla początkujących i zabawę dla zaawansowanych użytkowników.

Oczekiwanie na dostawę