Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

W powietrzu

Przedstawiamy ofertę produktów latających - od samolotów, poprzez helikoptery, aż po drony. To właśnie drony w postaci quadro-, czy octocopteróww w ostatnich latach stały się najbardziej popularnymi maszynami latającymi. Drugą młodość w ostatnim czasie przeżywają także helikotrey.

W ofercie naszego sklepy w przyszłości pojawią się również niewielkie rakiety.

Aktywne filtry

Prezentujemy miniaturowego drona znanej i renomowanej na rynku modelarskim firmy Syma.

Model X12S cechuje lekka i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu można go zmieścić w kieszeni i zabrać dosłownie wszędzie.

Dostępny!
239,99 zł

Jeden z najlepszych modeli w swojej klasie. Wyposażony w kamerę 2Mpix. Oferuje świetną naukę sterowania quadrocopterami.

129,99 zł

Przedstawiamy drona wielkości niecałych 13 cm znanej firmy Syma. Jest to uniwersalny model, który może latać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Nieduży dron renomowanej marki Syma. X13 świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

Ostatnie sztuki w magazynie
319,90 zł

Godny polecenia, jako jeden z lepszych dronów w stosunku jakość/cena. Jest to odświeżona wersja modelu X5 - lżejsza, szybsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

Prezentujemy odświeżoną wersję drona Syma X54H firmy Syma. Mamy tu do czynienia z modelem, który w porównaniu do swoich mniejszych odpowiedników posiada zdecydowanie więcej zalet.

Dostępny!
449,90 zł

Jedna z nowości firmy Syma - dron, który można spokojnie polecić jako ten, którego zakup się opłaca. Producent wprowadza model, który posiada kilka nowych funkcji.

609,90 zł

Nowy w ofercie producenta Syma dron posiadający kamerę wysokiej rozdzielczości. Ten model nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.