.

Recent Posts

Auta


Zdanie sterowane samochody już dawno przestały być tylko zabawkami. Dzięki miniaturyzacji elektroniki oraz zastosowaniu wielu nowoczesnych technologii możemy kupić model z napędem na wszystkie koła, samochód do driftu, czy pojazd ekspedycyjny z wbudowaną kamerą.

Niektóre samochody potrafią poruszać się z dużą prędkością, a w razie uszkodzenia, karoserię można wymienić na nową.

Aktywne filtry

169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

Prezentujemy szybki samochód do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:10 potrafi rozwijać prędkość ponad 30 km/h.

Oczekiwanie na dostawę

Prezentujemy szybki samochód i zwrotny do driftowania firmy NQD. Model zbudowany w skali 1:14.

Oczekiwanie na dostawę

Niezwykle wytrzymały Truggy jest doskonałym mini-pojazdem dla najmłodszych użytkowników. Jego niewątpliwą zaletą są duże gumowe koła, co umożliwia wykonywanie skomplikowanych skoków i akrobacji.

Oczekiwanie na dostawę
238,90 zł

Model wykonany w skali 1:12, posiadający napęd na 2 koła. Świetnie radzi sobie z trudnym terenem: piasek, żwir, niewielkie kamienie.

Oczekiwanie na dostawę

Świetny zdalnie sterowany samochód terenowy firmy Thunder Tiger z napędem na 4 koła. Gotowy do jazdy po wyciągnięciu z pudełka.

Oczekiwanie na dostawę

Duży i okazały samochód terenowy posiadający zaawansowane podwozia, które pozwala na poruszanie się w trudnym terenie. Innowacyjna konstrukcja zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia oraz przyczepność.

Oczekiwanie na dostawę