.

Recent Posts

Drony

Oferowane w naszym sklepie drony to nieduże lub wręcz miniaturowe statki powietrzne sterowane z pomocą kontrolera lub smartfonu.

Naszym klientom proponujemy małe wielośmigłowce, przed wszystkim quadrocoptery. Do katergorii dronów możemy również zaliczać urządzenia lądowe, wodne i podwodne - takie również można znaleźć w naszym sklepie.

Aktywne filtry

Prezentujemy miniaturowego drona znanej i renomowanej na rynku modelarskim firmy Syma.

Model X12S cechuje lekka i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu można go zmieścić w kieszeni i zabrać dosłownie wszędzie.

Oczekiwanie na dostawę
129,99 zł

Przedstawiamy drona wielkości niecałych 13 cm znanej firmy Syma. Jest to uniwersalny model, który może latać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Oczekiwanie na dostawę
169,99 zł

Mamy zaszczyt zaprezentować niezwykłego drona - autodrona. Jest to połączenie zdalnie sterowanego pojazdu, który w każdej chwili może zacząć latać.

Prezentujemy odświeżoną wersję drona Syma X54H firmy Syma. Mamy tu do czynienia z modelem, który w porównaniu do swoich mniejszych odpowiedników posiada zdecydowanie więcej zalet.

Oczekiwanie na dostawę
239,99 zł

Jeden z najlepszych modeli w swojej klasie. Wyposażony w kamerę 2Mpix. Oferuje świetną naukę sterowania quadrocopterami.

Nieduży dron renomowanej marki Syma. X13 świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Oczekiwanie na dostawę
319,90 zł

Godny polecenia, jako jeden z lepszych dronów w stosunku jakość/cena. Jest to odświeżona wersja modelu X5 - lżejsza, szybsza i bardziej odporna na uszkodzenia.

449,90 zł

Jedna z nowości firmy Syma - dron, który można spokojnie polecić jako ten, którego zakup się opłaca. Producent wprowadza model, który posiada kilka nowych funkcji.

609,90 zł

Nowy w ofercie producenta Syma dron posiadający kamerę wysokiej rozdzielczości. Ten model nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Oczekiwanie na dostawę
649,90 zł

Czwarta generacja miniaturowego drona wyścigowego marki Walkera. Mały, zwinny, szybki ... co więcej potrzeba?

1 499,90 zł

Jeden z najnowszych modeli wyścigowych firmy Walkera. Posiada bogate wyposażenie, które zapewnia świetną naukę dla początkujących i zabawę dla zaawansowanych użytkowników.

Oczekiwanie na dostawę

Przedstawiamy niewielkiego pocketdrona. Jest to przedstawiciel serii mieszczących się w dłoni tanich dronów. W tym wypadku niewielkie rozmiary oznaczają doskonałą naukę i zabawę.